Info Adriatic Home
English >> Croatia Holiday / Croatia ApartmentsCroatia |Hrvatski >> Apartmani Hrvatska / Ljetovanje HrvatskaHrvatska |Italiano >> Vacanze Croazia / Appartamenti CroaziaCroazia |Deutsch >> Kroatien Urlaub / Ferienhaus KroatienKroatien |Česky >> Chorvatsko apartmány / Chorvatsko dovolenáChorvatsko
Vítejte v Šibenicko-kninském kraji
Info Adriatic - vše o cestování v Šibenicko-kninském kraji (Chorvatsko/Jadran/Dalmácie): pobytová místa, dovolená, ubytování v soukromí, apartmány, vily, hotely...
Search Box Víte, že O nás Kontakt FAQ / Help
DESTINACE /
UBYTOVÁNÍ
Betina Betina Betina >> Ubytování
Brodarica Brodarica Brodarica >> Ubytování
Drniš Drniš Drniš >> Ubytování
Grebaštica Grebaštica Grebaštica >> Ubytování
Jadrija Jadrija Jadrija >> Ubytování
Jadrtovac Jadrtovac Jadrtovac >> Ubytování
Jezera Jezera Jezera >> Ubytování
Kaprije Kaprije Kaprije >> Ubytování
Knin Knin Knin >> Ubytování
NP Kornati >> Kornati NP Kornati NP Kornati >> Kornati >> Ubytování
Krapanj Krapanj Krapanj >> Ubytování
NP Krka >> Krka NP Krka NP Krka >> Krka >> Ubytování
Murter Murter Murter >> Ubytování
Pirovac Pirovac Pirovac >> Ubytování
Primošten Primošten Primošten >> Ubytování
Prvič Prvič Prvič >> Ubytování
Raslina Raslina Raslina >> Ubytování
Rogoznica Rogoznica Rogoznica >> Ubytování
Šibenik Šibenik Šibenik >> Ubytování
Skradin Skradin Skradin >> Ubytování Hit mezi pobytovými místy >> Vyberte si ubytování již dnes!
Šparadiči Šparadiči Šparadiči >> Ubytování
Srima Srima Srima >> Ubytování
Tisno Tisno Tisno >> Ubytování
Tribunj Tribunj Tribunj >> Ubytování
Vodice Vodice Vodice >> Ubytování
Zablače Zablače Zablače >> Ubytování
Žaborič Žaborič Žaborič >> Ubytování
Zaton Zaton Zaton >> Ubytování
Žirje Žirje Žirje >> Ubytování
Zlarin Zlarin Zlarin >> Ubytování
Support & Help: Powered by Google

Internet
InfoAdriatic.com
PŘEDPOVĚĎ POČASÍ
28.08. 23/30
29.08. 23/30
30.08. 22/30
31.08. 22/29
01.09. 21/30
02.09. 21/30
03.09. 20/29
Líbí se vám naše stránky?
Líbí se vám naše texty a fotografie?
To nás těší, ale potěšilo by nás ještě více, kdybyste nás doporučili na vašich stránkách, blogu nebo fóru a umístili tam odkaz na naše stránky. Jako poděkování jsme pro vás zařadili několik dalších témat:
Užitečné odkazy
Výměna odkazů
Photos/Wallpapers

Search Box

Jistě jste si již všimli, že pobytová místa můžete vybírat dle seznamu destinací v levém sloupci nebo pomocí mapy Šibenicko-kninského kraje na úvodní stránce. Zaznamenali jste jistě i to, že na konci popisu každé destinace je rubrika "Ubytování" s popisem ubytovacích kapacit (vyjma případy, kdy v dané destinaci nejsou přihlášeny žádné kapacity). To je nejlepší způsob vyhledávání hotelů, vil, kempů a aprtmánů, zveřejněných na stránkách Info Adriatic, protože žádné možnosti ubytování nevynecháte, porovnáte jejich přednosti a výhody, a pak se rozhodnete, které je pro vás to nejlepší.
Nicméně tento způsob vyhledávání může být zdlouhavý. Abychom vám vyhledávání usnadnili, na této stránce jsme předdefinovali několik kritérií pro výběr.

Klimatizované ubytování, klimatizace Pokud máte zájem o klimatizované ubytování, pomocí tohoto kritéria získáte nabídku ubytovacích kapacit, které mají k dispozici klimatizaci. Počítáte s tím, že některá ubytovací kapacita nemá klimatizaci, ale má ventilátor nebo je ubytování v takovém prostředí, kde tato zařízení nejsou potřeba. Navíc možná je k dispozici topení. Do tohoto kritéria takové ubytovací kapacity nejsou zahrnuty.

Hotely, penziony, restaurace Předpokládejme, že by vám nejvíce vyhovovalo ubytování, kde je zároveň možnost stravování, jak to nabízejí například hotely nebo penziony. V takovém případě vás budou zajímat ubytovací kapacity, které mají k dispozici vlastní restauraci. Ale berte v úvahu, že mnozí pronajímatelé nemají restauraci (a nejsou tedy v tomto seznamu), ale přesto vám rádi stravu připraví.

Bezprostřední blízkost moře Je pro vás důležitá jen jedna věc - bezprostřední blízkost moře. Toto kritérium znamená, že ubytovací kapacita je vzdálena od moře maximálně několik desítek metrů. Ale pláž může být dále. To najdete v údajích u konkrétního pronajímatele. Ale nezapomeňte, že ubytování vzdálené 1km od moře představuje jen 10min chůze a že může být více než příjemné.

Bezbariérový přístup Přijede s vámi osoba, která má zvláštní nároky a potřebuje bezbariérový přístup. Kliknutím na tento odkaz se vám objeví nabídky ubytování, které umožňuje bezproblémový pohyb osobám na invalidním vozíku. Nejde o ubytování speciálně upravené pro invalidní osoby, ale o ubytování v přízemí nebo s výtahem.

Dovoleni domácí mazlíčci V případě, že členem vaší rodiny je i domácí zvíře, tady najdete možnosti ubytování, kde jsou dovoleni domácí mazlíčci. Je na vás, abyste zjistili, zda existují další podmínky ohledně druhu domácích zvířat nebo zda se za jejich pobyt platí. Zjistíte to v údajích u konkrétního ubytování nebo přímo dotazem u pronajímatele.

Soukromé kotvení Pokud přijedete s vlastním plavidlem, máte zájem o ubytování, kde je k dispozici soukromé kotvení. V případě, že jde o menší člun nebo gumovou loďku, majitelé většinou umožňují bezplatný úvaz, ale je třeba to prověřit. V případě, že máte větší loď nebo majitelé ubytování nemají soukromé kotevní stání, máte k dispozici řadu přístavů (marina).

Možnost kempování, autokempy Nejste ani šnek ani želva, ale domek si vozíte s sebou. Kliknutím na tento odkaz Google vám vyhledá na stránkách Info Adriatic všechny nabídky, kde se objevuje možnost kempování. A ještě jedna zajímavost: díky naší koncepci majitelé autokempů, inzerující na našich stránkách, mají k dispozici i pokoje nebo apartmány.

Venkovská turistika, agroturistika Venkovská turistika stále více přitahuje pozornost. Pokud i vy máte zájem vychutnat si její kouzlo, pomocí tohoto odkazu získáte nabídku venkovských statků či hospodářství, kde vám kromě slastné idyly nabídnou i ubytování. Ale i obráceně - objeví se vám nabídka na ubytovací kapacity, jejichž majitelé vlastní nemovitost, ve které vám v případě dohody umožní prožít venkovskou pohodu.

Možnost investování, pronájem, koupě Okouzlila vás tato část Chorvatska, Jadranu, Dalmácie. Máte rádi lidi, kulturu, přírodní krásy i klima. Uvažujete o možnostech investování do cestovního ruchu, pronájmu ubytovacího objektu nebo o koupi objektu. Vzhledem k tomu, že jednotliví majitelé pronajímají, prodávají nebo hledají partnera, pomocí tohoto odkazu se vám otevírají nové možnosti investování.

Pokud vašim potřebám a přáním nevyhovují předdefinované typy nabídek jako pomocná kritéria vyhledávání a nejste spokojeni výsledky vyhledávání, doporučujeme vám, abyste hledaný pojem napsali do okna v levém sloupci (pod logem Google), označili InfoAdriatic.com a kliknutím na "Search!" prohledáte veškerý obsah. V rubrice FAQ/Help najdete další rady, týkající se možností prohledávání stránek, stejně jako odpovědi na mnoho otázek.


VÍTE, ŽE
v šibenické oblasti se nacházejí dvě největší a nejpopulárnější diskotéky v Dalmácii - Aurora a Hacienda...

Šibenik je jediné původní chorvatské město na pobřeží Jaderského moře...

nejlepší období pro dovolenou na chorvatském pobřeží je od dubna do října a že v létě teplota moře dosahuje 26°C...

pravdivé prezentace ubytování v soukromí a kontakt bez zprostředkovatele - to jsou hlavní důvody, proč se Info Adriatic těší mezi turisty takové oblibě...

MESSAGE BOX:

SPONZOROVANÉ ODKAZY:


Vila Modrá perla Šibenik 4 hvězdy mají apartmány a další jsou v moři na plážích Solarisu

Test inteligence
Test inteligence Ještě dnes si můžete zdarma ověřit, jak jste na tom s IQ

Rivijera hotely a kempy
Rivijera hotely a kempy Hotel Imperial-Vodice, Hotel Jadran-Šibenik, Hotel Miran-Pirovac

Kde, kdy, kdo, co?
Kde, kdy, kdo, co? Podrobný průvodce akcemi na klubové a elektronické scéně

Nik turistická agentura
Nik turistická agentura Ubytování a výlety na Jadranu, pronájem vozidel a lodí


Předpověď počasí Nejen bohové, ale i vy ode dneška budete vědět, jaké bude počasí


Ani chat, ani fórum A přesto se můžete ptát nebo diskutovat, samozřejmě o cestování

Dívka dne
Dívka dne Každý den nové foto - přirozeně krásná, nahá dívka

 

Garance kvality

© 2003 - 2008 Sprait s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Viz právní předpisy.
E-mail webmastera pro případné otázky ohledně těchto webových stránek.